Najmodniejsze perfumy damskie na lato

Latem, gdy jest gorąco, a czasem dokuczają nam upały, staramy się ubierać w luźne, przewiewne stroje z naturalnych materiałów. Dbamy by nasza skóra była odpowiednio zabezpieczona przez promieniowaniem słonecznym, a także rezygnujemy z mocnego kryjącego makijażu.Również zmianie ulega zapach, którego…

Również zmianie ulega zapach, którego używamy. Latem najmodniejsze perfumy wybierane przez panie to świeże, lekkie zapachy. Jakie są najmodniejsze perfumy damskie na letnie upały. Zapachy o świeżych nutach owocowych, kwiatowych, zielonej herbaty, czy trawy to najmodniejsze perfumy dla kobiet na lato. Zbyt ciężkie, mdłe, czy wyraziste zapachy mogą podczas upałów wpływać na bóle migrenowe głowy, złe samopoczucie, rozdrażnienie, a co najgorsze przyciągać owady, zwłaszcza pszczoły.

Najmodniejsze perfumy damskie na lato – galeria

najmodniejsze perfumy

Foto: gfx.filmweb.pl

najmodniejsze perfumy

Foto: 1.bp.blogspot.com

Najmodniejsze perfumy kobiece na lato to m. in. Clinique Happy To Be, Elizabeth Arden Sunflowers, Escada Jardin de Soleil, Moschino Hippy Bizz, Kenzo Flower, czy też CK One. Dodatkowo najmodniejsze perfumy na upały można kupić w wersji perfumowanych talków, czy balsamów, które nie powodują uciążliwych przebarwień skóry.